EO chemikálie je výrobce a dodavatel pro high-end jemných chemických výrobků, jehož cílem je nabídnout systematické produkty prostředky a technické služby globální technických obchodních a průmyslových klientů.


图1.jpg


EO chemikálie vlastní vývoj a výrobní základny s plochou 2000 čtverečních metrů a velké logistické skladové centrum. Spoléhání se na kreativní profesionální tým, udržuje spuštění nové technologie a produkty. V současné době její kategorie výrobků překročil 2000, který se stále zvyšuje. Výrobky obsahují rozpouštědla, průmyslové chemické látky, farmaceutické výrobky a souvisejících chemických výrobků. Výrobní linky EO chemikálií může způsobit spoustu diverzifikované produkty rychle, což by mohlo splnit potřeby pro laboratorní výzkum, předvýrobní a dokonce i ve velkém měřítku produkci.


Výrobky exportujeme do USA, Kanady, Mexika, Brazílie, Velká Británie, Japonsko, Rusko, Německo, Indie, Jižní Afrika, Malta, Egypt, Arménie, Austrálie, Filipíny, Belgie, Nizozemsko, Dánsko, Bosně a Hercegovině atd.


Lpění na "věrohodnost jednak zisk nejméně" obchodní filozofie, usiluje o navázání vzájemného prospěchu a dlouhodobé spolupráce s klienty v oborech chemie, lékařství, analýza, jídlo, energii, materiál atd. V současné době máme širokou škálu rozpouštědel, lékařské zprostředkující a průmyslové chemické výrobky s nejvyššími standardy globálního trhu potřeb výroby.