Oblast použití terc.butyl acetátu

- Apr 24, 2018-

1. Farmaceutické meziprodukty: Mohou být použity pro peptidovou syntézu, vanillamib, amprenavir, statinové meziprodukty, alkoxidové sloučeniny hořčíku atd.2. Povrchová úprava: Na základě jeho jedinečných fyzikálních a chemických vlastností: nízký bod vzplanutí, nízká míra prchavosti, nízká atmosférická fotochemická reakce atd., Což výrazně snižuje škodlivost na vzduchu; mohou být použity pro výrobu akrylových polyolů, termoplastických substrátů, alkydových pryskyřic, rozpouštědel, jako je alkydová pryskyřice, nitrocelulóza, polyurethan, isokyanát, epoxidová pryskyřice, chlorovaná pryskyřice a styrenová pryskyřice.


3. Barva: může účinně zlepšit výkon výrobku, snížit dopad na životní prostředí a poškodit; mohou být použity pro automobilové laky, barvy na dřevo, 2K polyuretanový lak, letecké PV barvy, barvy PPG a tak dále.


4. Inkoust: může snížit přilnavost tisku, zvýšit hustotu tisku a lesk; může nahradit estery, alkoholy a ketony v inkoustových výrobcích, toluen v hlubotiskových publikacích.


5. Průmyslové čištění: letectví, letecké a průmyslové vybavení, průmyslové stroje, čištění jemných zařízení, odmašťování a tak dále.


6. Těsnící materiály: nanomateriály, vysokotlaké těsnicí desky, lepidla apod.


7. Ostatní: Může být použit jako palivo, benzínové přísady atd.